fragt fra 19,- / mobilepay / fri fragt over 600,-

Kontakt Spejder Sport

Kundeservice

Har du spørgsmål til en vare, din faktura, størrelse eller mangler du inspiration til et køb? Så kontakt kundeservice i Spejder Sport.

 

Vi besvarer telefon og email i tidsrummet:

  • Mandag - torsdag: kl.: 09-15.30
  • Fredag kl.: 09-15
Butikker

Spejder Sport er Danmarks største outdoor-kæde med 19 specialbutikker fordelt over hele landet. Spejder Sport leverer beklædning, fodtøj og udstyr til hverdag og friluftsliv.

 

Find adresser og åbningstider her.

B2B

Nikolaj Zethsen

Afd. chef B2B

43 55 35 15
nikolaj@spejdersport.dk

Indkøb

Anette Ellingsgaard

Indkøber

43 55 35 14
anette@spejdersport.dk

Martin Leth-Sonne

Indkøber

43 55 35 13
martin@spejdersport.dk

Jakob Meldgaard

Indkøber

jakob@spejdersport.dk

Christoffer Larsen

Produktudvikling

43 55 35 12
christoffer@spejdersport.dk

Charlotte Thomsen

Produktudvikling


charlotte@spejdersport.dk

Marketing

Troels Matz

Marketingkoordinator

43 55 35 02
tm@spejdersport.dk

Maria Preisler

Marketingassistent

43 55 35 31
marketing@spejdersport.dk

Christina Kaare Christensen

Content marketing medarbejder

43 55 35 46
chc@spejdersport.dk

Bogholderi

Birgitte Jørgensen

Bogholder

43 55 35 22
birgitte@spejdersport.dk

Jimmy Vestergaard

Bogholder

43 55 35 04
jv@spejdersport.dk

IT og Teknik

Rasmus Rahbek

IT-support og Teknik

43 55 35 30
webmaster@spejdersport.dk

Lager

Kasper Clementsen

Driftchef

43 55 35 25
kc@spejdersport.dk

Kemal Döner

Lagerchef

43 55 35 18
lager@spejdersport.dk

Ledelsen

John Lange

Administrerende direktør

43 55 35 09
jl@spejdersport.dk

Torben Gammelgaard

Administrationschef

43 55 35 24
tgc@spejdersport.dk

Claus D. Nielsen

Salgschef

23 82 63 92
claus@spejdersport.dk

Carsten Thomsen

Indkøbschef

43 55 35 20
carsten@spejdersport.dk

Claus Tonsberg

Digital chef

43 55 35 45
tonsberg@spejdersport.dk